KONST / Litografier / Grafiskt blad 15443005
nr 1544 3005
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, "Räv". Signerad, numrerad 33/100. Giclee fine art. Bildmått: 38x28. 5 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 40. 5x30 cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:04:48
26/5 20:12:32